2013/08/15

BEGINNING AND ENDING IN ONETydzień temu powiedziałabym wam, że ten post to jedynie 'ending', ale jednej z ostatnich nocy, zmęczona chroniczną bezsennością, stwierdziłam, że przez wszystkie te miesiące (lata?) z blogiem, zżyłam się z nim na tyle, że nie potrafię go porzucić ot tak, w imię posiadania większej ilości wolnego czasu. Dlatego właśnie tytuł ewoluował z samego 'ending' na 'beginning and ending in one'.

Najprawdopodobniej zdążyliście już zauważyć drobne zmiany jeśli chodzi o wizualną część posta- ostrzegam, że szykuję ich więcej! Postanowiłam też wprowadzić polską wersję i tytuły do postów.

Żeby jednak to wszystko ogarnąć, zaplanować i poskaładać potrzebuję nieco czasu, więc działalność bloga nadal jest zawieszona, aczkolwiek powrócę niebawem (obiecuję!). Do końca lata postaram się zgromadzić potrzebny materiał, wprowadzić techniczne zmiany i o wszystkim będę informować na bieżąco na swoim facebook'owym fanpage'u.

Żeby być w miarę na bieżąco możecie też śledzić mnie na pinterest i tumblr. Do zobaczenia wkrótce!
A week ago I would say that this post is only 'ending', but last night, I was tired because of insomnia, so I had a lot of time to thinking. And I found that I very fond of my blog and do not leave it only for that, to have more free time. This is why the title evolved from the 'ending' to 'beginning and ending in one'.Probably you already noticed small changes in terms of the visual part of the post-I warn you that I'm gonna to prepare them more! I also decided to add the Polish version of posts and make titles.

I need some time to plan changes, so for now blog is suspended, but I'll back soon (promise!). By the end of summer I will try to collect a lot of pictures and make some technical changes.
I'll keep you up to date on my facebook fanpage. If you want, you can also follow me on pinterest and tumblr. See you soon!